Безводні біотуалети

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

У даному розділі представлені сучасні, екологічно чисті, економічні безводні біотуалети для місць де відсутня центральна каналізація. Повністю готові до експлуатації повноцінні біотуалети для заміських будинків, дач, будівельних і виробничих приміщень, туалетні сидіння-накладки для дворових дачних туалетів ви можете замовити і купити в інтернет-магазині Ecotoilet.com.ua з доставкою по всій Україні.

Що таке біотуалет?

Біотуалет - це автономний пристрій для відправлення природних потреб людини, який працює на основі принципу біологічної утилізації відходів, що прискорюється за допомогою природних компонентів (торф, тирса, активний мул) або створення спеціальних умов (підсушування, вентиляція).

Як правило біотуалети не підключені до центральної каналізації з водяним змивом. Найчастіше біотуалети використовуються в місцях, де каналізація відсутня (через не доцільність або неможливість її проведення) - заміські будинки, дачі, будівельні майданчики, виробничі приміщення, місця великого скупчення людей (виставки, масові акції і т.п.), на кораблях, яхтах або інших плавучих засобах.

Сам термін біотуалет має на увазі біологічне розкладання і утилізацію відходів життєдіяльності людини, засноване на застосуванні природних засобів, без застосування хімічних реагентів. Сучасні біотуалети використовують технологію розділення рідких і твердих фракцій у поєднанні з вбудованими вентиляторами постійного дії, що дозволяють висушити тверду фракцію, яку надалі можна використовувати як природне екологічно чисте добриво.

Хімічні ж туалети помилково називають біотуалетами, адже для розкладання продуктів життєдіяльності людини використовуються сильнодіючі хімічні реагенти, які заглушають неприємний запах, але які категорично не рекомендується утилізувати як добрива або виливати в каналізацію, через забруднення стічних вод хімічними речовинами. Це може негативно позначитися на здоров'ї людини, адже через стічні води хімікати можуть потрапити в грунт і грунтові води. Такі туалети слід називати хімічними і вони нічого спільного не мають з біотуалетами.

Різновиди біотуалетів

В даний час існують кілька різновидів біотуалетів:

  1. безводні туалети з розділенням твердих та рідких фракцій
  2. компостні (торф'яні)
  3. электричні (зпалюючі)
  4. заморожуючі

Кожен з цих типів біотуалетів не використовує хімічних речовин для розкладання продуктів життєдіяльності людини. Вони абсолютно нешкідливі для користування, екологічні та економічні - адже для обслуговування такого біотуалету не потрібно купувати дорогих хімічних засобів, вони споживають мізерну кількість електороенергіі, а витратні матеріали для обслуговування стоять дійсно не дорого.

Купити біотуалет

Отримати вичерпну консультацію досвідчених фахівців щодо функціонування та обслуговування безводних біотуалетів, замовити та купити біотуалет з доставкою по Україні ви можете в інтернет-магазині Ecotoilet.com.ua.