Separett Villa

Бренд: Separett
Номер: 18042-1
26 199грн
В наявності

Туалет Separett Villa - відмінне рішення для власників заміських будинків, дач, саун, гаражів і майстерень, виробничих і складських приміщень в яких відсутня каналізація. Дана модель призначена для місць постійного використання. Справжня шведська якість!

Опис

Основні переваги

 • Зручний, як звичайний міський унітаз
 • Ніяких неприємних запахів
 • Вимагає обслуговування всього один раз в 3-4 місяці
 • Абсолютно безпечний для користувача та навколишнього середовища
 • Має прекрасний дизайн і відмінно вписується в інтер'єр
 • Модель Villa 9000 поставляється з сидінням для маленьких дітей
 • Вироблений з матеріалів і деталей найвищої якості
 • Низький рівень споживання енергії - 11,5 Вт / год (в 9 разів менше стоватної лампочки!)
 • Простий монтаж за пару годин
 • Вентиляція працює як додаткова витяжка з ванної кімнати
 • В якості витратних матеріалів використовуються звичайні пакети для сміття
 • Можна використовувати не тільки в будинку, але і в якості дворового туалету
 • Здатний забезпечити річну потребу сімейного саду і городу в добривах
 • Якщо людські фекалії і сеча змішуються, починається процес інтенсивного бродіння, швидко виділяються аміак і сірководень. Це і є той самий неприємний і їдкий «туалетний запах», який вловлює наш нюх. Принцип дії унікальних шведських туалетів Separett полягає в поділі рідких і твердих випорожнень.

Крім того, у пристрої постійно працює витяжка, яка видаляє запахи безпосередньо з контейнера для твердих відходів. Тому неприємні запахи абсолютно виключені!

Особливістю Separett Villa 9000/9011 є необхідність використання його жінками і чоловіками тільки сидячи. Урина, потрапляючи в спеціально передбачене для неї місце, відразу по трубі або шлангу діаметром 32 мм відводиться в, бак або в просту каналізацію для «сірих» вод. Дренаж можна легко зробити самостійно.

Варто сісти на сидіння, як під тиском автоматично відсувається захисна панель, відкриваючи доступ до ємності для твердих фекалій. Після використання засувка так само автоматично закривається: сеча відводиться, а тверді фекалії надходять в контейнер. Система вентиляції видаляє неприємні запахи всередині біотуалету і висушує тверді відходи, чому вони значно зменшуються в об'ємі. Робота вентиляції практично безшумна, тому біотуалет Сепаретт Вілла можна встановити неподалік від спальні.

Вміст контейнера вимагає спорожнення не частіше ніж один раз на 3-4 місяці і залежить від кількості користувачів. Надалі відходи можуть бути використані в якості цінного органічного добрива.

Відмінності моделі Separett Villa 9000 від Separett Villa 9011

В комплекті поставки моделі Separett Villa 9000 є дитяче сидіння.

В комплект поставки моделі Separett Villa 9011 додатково входять дроти для підключення туалету до акумулятора або до сонячній батареї напругою 12 В. Це зручно в разі зникнення або відсутності в місці установки електрики. Дитяче сидіння в цій моделі відсутнє.

Габарити туалету Separett Villa

Габариты туалета Separett Villa

Монтаж Separett Villa 9000/9011

Монтаж туалету здійснюється за кілька годин.

Вимоги:

 • У приміщенні, де буде встановлений біотуалет Separett моделі 9000, повинен бути доступ до електрики 220В. Якщо електрики немає, модель Separett 9011 можна підключити до автомобільного акумулятора або сонячної батареї напругою 12В. Енергія необхідна для роботи вентиляції. Споживання енергії мізерно - 11,5 Вт / год.
 • Необхідно організувати відведення урини (див. Мал.) Через шланг в бак, каналізацію для «сірих вод» або невеликий дренаж, який можна зробити самостійно.

Варіанти відведення урини

 • Потрібно вирішити, яким чином вивести вентиляційну трубу діаметром 75 мм - безпосередньо через стіну або через дах (див. Мал.).

Вивід труби вентиляції

Комплект поставки біотуалету і опис монтажу наведені в інструкції користувача. Для допомоги в монтажі можна подивитися відео-ролик з установки, представлений нижче.

Поширені запитання

Місткість

Як часто необхідно спорожняти Сепаретт Вілла?

При постійному використанні сім'єю з чотирьох чоловік досить спорожняти ємність один раз в 3-4 місяці. У комплект входять три контейнера-вмістилища.

Почему контейнер так медленно наполняется?

85% обсягу відходів життєдіяльності людини припадає на урину. Вона відводиться окремо від твердих відходів і не займає місця. Крім того, за рахунок постійної вентиляції, фекальні маси зменшуються в об'ємі.

Запах

Чи є неприємні запахи в приміщенні?

Оскільки тверді і рідкі відходи не змішуються, неприємні запахи в приміщенні виключені.

Відсутність неприємних запахів забезпечується постійною роботою вентилятора. У разі відключення або відсутності електрики в моделі Separett Villa9011 передбачена можливість роботи вентилятора від автомобільного акумулятора або сонячної батареї.

При відключенні вентилятора при тривалих перервах у використанні туалету рекомендується спорожнити ємність для фекалій.

Легкодоступний фільтр вентилятора повинен бути чистим, а стики вентиляційних труб ретельно закриті за допомогою силіконового герметика.

Під час користування туалетом моделі Separett Villa9000 ви можете збільшити обороти вентилятора включенням його в положення «II». У звичайному режимі досить включити вентилятор в положення «I» (див.мал.).

Кнопка увімкнення вентилятора в Separett Villa

Про відсутність запаху свідчать відгуки користувачів з багатьох країн світу. У цьому можна особисто переконатися на Інтернет-форумах, які присвячені обговоренню продукції Сепаретт.

Чи є неприємні запахи на вулиці?

Вельми незначний запах може бути присутнім на вулиці під час користування. Щоб не було цього запаху, трубовідвід вентиляції повинен бути виведений як можна вище. Відвід вентиляції прямо через стіну позаду агрегату підходить, якщо вентиляційна решітка виходить на задній двір.

Існує три варіанти її відведення:

 • підключити трубу до зливу «сірих стоків» (наприклад, від душа, умивальника, кухні);
 • вивести трубу в дренаж;
 • вивести трубу в бак.

Крім того, передбачена спеціальна вентиляція чаші і трубопроводу.

Всі ці заходи забезпечують повну відсутність запаху. Після користування можна промити чашу (див.мал.) Невеликою кількістю води (100 мл).

Обслуговування Separett Villa

Додатково можна використовувати спеціальні таблетки для пісуарів (в комплект поставки входить зразок).

 

Таблетки для очищення Separett Villa

Мухи

Чи заводяться мухи?

За свідченнями користувачів проблеми з появою мух є рідкістю для Separett Villa. Судячи з багаторічного досвіду, частота появи комах не вище, ніж в звичних водних туалетах. Мухи можуть з'явитися, наприклад, якщо залишити унітаз з заповненим контейнером для фекалій на тиждень з вимкненим вентилятором. При появі мух рекомендується використовувати спрей від літаючих комах.

Вентиляція

Що робити якщо вентилятор зламався?

Ресурс вентилятора розрахований на довгі роки експлуатації, але якщо це все ж сталося, закрийте ємність-контейнер кришкою і винесіть його. Зверніться в сервісний центр.

Що краще: вентиляція через дах або прямо через стіну?

Найпростіший варіант - проводка вентиляційної труби-відводу діаметром 75 мм через стіну позаду агрегату. Але якщо ця стіна фасадна, з естетичних міркувань краще провести вентиляцію через дах або іншу стіну.

Чи можна замурувати трубопровід вентиляції в стіну?

Небажано через можливість скупчення конденсату. Оскільки вентиляційні канали та повороти виконані з гладкого і приємного на дотик білого пластику, вони не порушать естетику вашої туалетної кімнати.

Відвід урини

Як і куди відводити урину?

Існує три варіанти відведення урини:

 • підключити трубу до зливу «сірих стоків» (наприклад, від душа, умивальника, кухні);
 • вивести трубу в дренаж;
 • вивести трубу в бак.

Чи можна подовжити трубку для відводу урини?

Звичайно. У приміщенні, ми рекомендуємо для подовження використовувати трубки діаметром 32-40 мм, а зовні - 50-75 мм. Рекомендований діаметр зовнішніх труб більше, ніж внутрішніх, для запобігання утворенню крижаних пробок в холодну пору року. Прокладені труби повинні мати ухил у бік зливу.

Чи можна зробити дренаж самостійно?

Звичайно, і зробити це дуже просто. Неподалік від місця установки викопайте на вулиці поглиблення приблизно 500x500x500 мм, засипте його великим щебенем. Зверху покладіть гідроізоляційну плівку і замаскуйте шаром землі в 100 мм. Кінець труби для відводу урини повинен бути занурений в щебінь під плівкою.

Який кут нахилу повинна мати труба-стік для відведення урини?

Дуже важливо, щоб сеча самопливом стікала по всій довжині. Чим більше ухил, тим краще, ризик відкладення солей або льоду зменшується.

Обслуговування та догляд

Чи можуть маленькі діти користуватися туалетом Separett Villa?

Так, і з великою зручністю. Використовуйте модель Вілла 9000 з дитячим сидінням (див.мал.)

Дитяче сидіння в Separett Villa Сидіння для дітей в Separett Villa

Чи можна кидати в унітаз туалетний папір?

Так, туалетний папір вбирає в себе надлишки вологи. Вона прекрасно розкладається в процесі компостування відходів. Однак великі обсяги паперу, що викидається, зменшують період спорожнення бака для фекалій.

Чи можна використовувати Сепаретт Вілла при негативних температурах?

Конструкція передбачає використання агрегату при негативних температурах. Проте, будьте обережні при дуже низькій температурі в приміщенні, де встановлений туалет - пластик корпусу стає більш крихким.

Що робити, коли контейнер заповнений?

Вийміть і помістіть його в потрібному місці на відкритому повітрі, додайте кілька лопат землі і трохи води. Не забудьте злегка відкрити кришку для кращого доступу кисню.

Утилізація відходів Separett Villa

Шестимісячна витримка забезпечує зниження рівня патогенних мікроорганізмів до безпечного значення. Після закінчення цього терміну вміст можна перемістити на місце компостування. Про компостировании відходів можна дізнатися тут.

Обслуговування Separett Villa Обслуговування Separett Villa Обслуговування Separett Villa

Якщо ви збираєте урину в бак, її можна використовувати для удобрювання саду і городу. Прочитати про користь від її використання та утилізацію цього можна тут.

Обслуговування Separett Villa

Для підтримки резервуара в чистоті використовуйте пластикові мішки. У комплект поставки входять біорозкладні мішки для сміття, але можна використовувати і звичайні - поліетиленові.

Контейнер для відходів Separett Villa

Встановлення

Чи зможу я встановити туалет самостійно?

Звичайно. Зазвичай установка займає 2-3 години. Вам буде потрібно набір простих інструментів, наведений в інструкції користувача Separett Villa. Крім того, можна завантажити і подивитися спеціальний відео-фільм (тривалість близько трьох хвилин) по установці. Ми рекомендуємо подивитися цей фільм і тим людям, які ще тільки думають про покупку.

Наскільки безпечні туалети з поділом відходів?

Конструкція виконана з пластика високої якості. Контакт людського тіла з ним абсолютно безпечний для здоров'я, що підтверджено європейськими сертифікатами і українським санітарно-гігієнічним висновком.

Оскільки сеча і фекалії не змішуються, процеси розвитку патогенних мікроорганізмів в твердих відходах значно сповільнюються, а в рідких повністю зупиняються. Урина, що отримується від однієї сім'ї, може бути внесена під рослини в якості органічного азотного добрива практично відразу після збору. Фекалії піддаються процесу компостування, в результаті якого концентрація патогенних мікроорганізмів знижується на кілька порядків і досягає безпечного для людини рівня.

Звідки виникає економія при експлуатації?

З порівняльної таблиці випливає, що експлуатаційні витрати для туалетів з відведенням урини є найнижчими в порівнянні зі звичними водними і біотуалетами інших конструкцій.

Вентилятор споживає всього 11,5 Вт електроенергії на годину. Ви можете вкладати в контейнер для твердих відходів біорозкладні пакети або звичайні пакети для сміття. Навіть відносно дорогі біорозкладні пакети для сміття обійдуться вам в 2 грн на місяць, а поліетиленові -1 грн!

Крім того, якщо органічні добрива, одержувані після утилізації відходів, використовуються в саду або городі, вам не потрібно купувати дорогі хімічні аналоги.

Кількість органічних добрив, одержуваних в результаті використання Сепаретт однією людиною, повністю вистачить для добрива площі, необхідної для зростання річної потреби однієї людини в овочах і фруктах.

На мал. показано зміна розмірів качанів кукурудзи в залежності від кількості внесеної в грунт як добриво урини (результати отримані в ході проекту Ecosan по впровадженню туалетів з її відділенням).

P.S. Радимо власникам будинків постійного проживання звернути увагу на туалет Separett Villa.

Характеристики
Призначення
Для дому, Для дачі
Тип
Безводний
Матеріал
Поліпропілен
Ємність контейнеру
23 л
Вентилятор
Є
Потужність вентилятора
16,5 Вт
Енергоспоживання
15 Вт/час
Рівень шуму
31 дБ, 41 дБ
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.