Separett Freeze 2000

Бренд: Separett
Номер: 18047
67 999грн
В наявності

Separett Freeze 2000 - це інноваційний заморожують туалет, призначений для сім'ї з 2-4 осіб. Він функціонує як морозильник і може використовуватися приблизно через 1 годину після включення живлення.

Опис

Відео-презентація Separett Freeze 2000

Всі відходи життєдіяльності людини заморожуються за допомогою вбудованої холодильної установки, не видаючи ніяких неприємних запахів. При цьому користування туалетом абсолютно комфортне - ніякого холоду при використанні не відчувається за рахунок продуманої конструкції і функціоналу туалету.


Принцип роботи

Freeze 2000 працює як морозильник. Через годину після підключення живлення він готовий до першого відвідування. На задній частині туалету ви знайдете кнопку, що дозволяє регулювати температуру в туалеті. Зазвичай температура в туалеті становить -18 ° C (-0,4 ° F). Як тільки відходи життєдіяльності людини потрапляють в туалет, починається процес заморожування.

Контейнер для відходів в туалеті оснащений ручками для зручності перенесення. Помістіть в нього мішок для компостування відходів, щоб захистити контейнер від забруднення і мінімізувати необхідність його очищення.

Коли контейнер для відходів заповнений, рекомендується спорожнити його в компостер, спеціально призначений для туалетних відходів. Оскільки туалетні відходи містять як тверді, так і рідкі продукти життєдіяльності, рекомендується змішувати їх з будь-яких біологічних абсорбуючим матеріалом, щоб запобігти компост від вологи.

 

Технічне обслуговування і очистка

Туалет простий в експлуатації. Він чиститься м'яким миючим засобом і вологою губкою. При необхідності можна легко сполоснути водою контейнер для відходів. Якщо ви плануєте на довгий час виїхати з вашого заміського будинку і не користуватися туалетом - спорожните контейнер для відходів, вимкніть його і витягніть вилку з розетки.

Характеристики
Призначення
Для дому
Тип
Заморожуючий
Матеріал
Поліетилен
Ємність контейнеру
20 л
Вентилятор
Немає
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.