Вирішення туалетної проблеми в заміському будинку при відсутності центральної каналізації

Туалетна проблема - вибір способу реалізації потреби людини справляти природні потреби безпечно для себе, інших людей і природи в комфортних і культурних умовах з мінімальними витратами.

Сучасна людина проводить в туалеті близько трьох років життя. Ми стверджуємо, що при відвідуванні туалету він повинен відчувати позитивні емоції.

Ми постараємося дати вам повну і правдиву інформацію про сучасні туалетах, щоб ваше індивідуальне рішення туалетного проблеми було продуманим і щодня радувало вас довгі роки.

Ми розглядаємо рішення туалетного проблеми як систему, що складається з:

 1. обладнання;
 2. пристроїв і споруд;
 3. заходів з обслуговування;
 4. наслідків для екології місця вашого проживання;
 5. безпеки для самого користувача і інших людей;
 6. споживчих якостей і зручностей;
 7. економічних вигод і витрат

Повірте, рішення це непросте через безліч факторів, що впливають на результат, і віддалених наслідків того чи іншого варіанту. Фахівці нашої компанії багато знають про різні поширених в світі туалетних системах для будинків, де немає доступу до каналізації.

Для того щоб полегшити нашим потенційним покупцям прийняття рішення, ми звели в одну таблицю переваги і недоліки найбільш поширених туалетів. 

Отже, в будинках, де відсутня центральна каналізація, можна влаштувати такі види туалетів:

 • Хімічний туалет (те, що зазвичай називають биотуалетом, але їм не є);
 • Компостний туалет;
 • Звичайний водний туалет зі зливом «чорних» вод в локальну каналізацію з септиком або на спеціальні споруди локальної очистки стічних вод;
 • Звичайний водний туалет зі зливом «чорних» вод в герметичну ємність з подальшим викачуванням фекалій;
 • Люфт-клозет;
 • Туалет з висушуванням відходів;
 • Туалет з відділенням урини.

Екзотичні туалети, які спалюють продукти життєдіяльності людини або запаковують їх у плівку подібно ковбасі, тут не обговорюються в силу дорожнечі і малої поширеності. Орієнтовні витрати на рішення туалетного проблеми, переваги та недоліки поширених в світі туалетів і особливості експлуатації зведені в таблицю.

Ми глибоко переконані, що в більшості випадків в заміських будинках можна уникнути споруди каналізації для «чорних» вод, а обмежитися більш простою і дешевою - для «сірих». «Чорні» стоки містять фекалії, наприклад, це стоки зі звичних всім міських туалетів, а «сірі» - стоки з душу, умивальника, кухні і пральної машини.

На наш погляд, з урахуванням витрат, екологічності та зручності користування найбільш прийнятним рішенням туалетного проблеми заміського будинку, де відсутня центральна каналізація, буде комбінація простий локальної каналізації для «сірих» вод і туалету з висушуванням відходів або туалету з відділенням урини.

Ціна туалету з відділенням урини мінімум в два рази менше, а експлуатаційні витрати - в 10 разів нижче в порівнянні з моделями, висушують відходи.

До особливості користування туалетами з відділенням урини можна віднести необхідність користування ними сидячи як жінкам, так і чоловікам. Однак тільки в Швеції експлуатується близько 100 тисяч подібних систем, що свідчить швидше про легкість звикання до користування туалетом по-новому, ніж про дійсний нестачі.

Крім того, туалет з відділенням урини здатний забезпечити річні потреби сімейного саду і городу екологічно чистими органічними фосфорними, калієвими і азотними добривами. Зауважимо, що азотні добрива не здатна виробляти жодна з відомих туалетних систем, крім туалетів з відведенням урини.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.