Туалет касетний

Номер: 18056-1
9 169грн
В наявності

Автономний касетний туалет з водяним змиванням для заміських будинків і дач. Модель 3622 з водяним змиванням, а в моделі 3622Е передбачений електричний водний змив.

Опис

Касетний туалет модель 3622 - автономна туалетна система з водяним змиванням, орієнтована для використання в будинках не постійного проживання, на дачах, на будмайданчиках, в виробничих приміщеннях та інших місцях, де відсутня центральна каналізація.

Касетний туалет модель 3622E - автономна туалетна система з електричним водяним змиванням, орієнтована для використання в заміських будинках сезонного проживання, дачах і т.п. Від моделі 3622 відрізняється наявністю електричного змивання. У комплект поставки входить блок живлення на 12 батарейок типу ААА, за допомогою якого натисканням кнопки виконується змив відходів в нижній бак. Змив здійснюється за допомогою поршневого насоса через дві форсунки, розташовані по краях внутрішнього периметра унітазу.

Назва "касетний" цей туалет отримав завдяки специфічній конструкції бака для прийому відходів життєдіяльності людини. Вона легко виймається і так же легко ставиться на місце, ніби касета в магнітофоні.

Сама конструкція касетного туалету добре продумана. Сидіння спроектовано як в звичайному міському унітазі. У верхній бак заливається чиста вода, яка призначена для змивання нечистот. Цікавою особливістю туалету є можливість його підключення до водопроводу за допомогою гнучкого шланга. Це дає можливість користуватися змиванням як при підключенні до водопровідної системи (якщо є така можливість), так і автономно. Ємність верхнього бака - 15 літрів.

Нижній бак, куди надходять відходи має ємність 25 літрів і виконаний з безшовного пластика. Це дозволяє не боятися його протікання і як наслідок - поява неприємних запахів в туалетній кімнаті через протікання швів. Він легко виймається, має два колеса і ручку для зручності транспортування до місця спорожнення бака, а також зручну поворотну трубу, що дозволяє легко спорожнити вміст бака в спеціальне місце.

Ще однією особливістю касетного туалету моделі 3622 є можливість повороту сидіння на 180 градусів щодо нижнього бака, що дозволяє розмістити туалет практично в будь-якому приміщенні і при необхідності повернути сидіння так, щоб було зручно користувачеві.

 

Касетний туалет 3622 / 3622E оснащений клапаном надлишкового тиску, індикатором заповнення нижнього бака що дозволяє візуально контролювати його заповнення і своєчасно спорожняти.

Характеристики
Призначення
Для дому, Для дачі
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.