Портативний туалет DeLux

Номер: 18055
2 710грн
В наявності

DeLux - нова, допрацьована модель портативного туалету з поршневим змиванням.

Опис

Туалет DeLux може використовуватися на дачах і в заміських будинках не постійного проживання, в кемпінгах, на будмайданчиках, на катерах і яхтах, для виїздів на природу і т.п. У порівнянні з попередньою моделлю в DeLux доопрацьовані деякі моменти, що дозволяють більш комфортно користуватися туалетом.

Так збільшена висота сидіння, що робить його більш зручним у використанні, в нижній частині корпусу тепер під висувною панеллю розташоване місце для зберігання туалетного паперу, доопрацьований механізм відкриття та закриття засувки - тепер він абсолютно новий і ще більш зручний, збільшена чаша туалету для зручності використання.

Як уже згадувалося вище туалет DeLux має поршневий змив. Клапан для змиву відходів життєдіяльності людини розташований під кришкою на корпусі туалету.

Ручка поршня змивного механізму туалету DeLux

У нижній частині корпусу розташувався лоток для туалетного паперу.

Лоток для зберігання паперу в туалеті DeLux

Портативний туалет DeLux виконаний з міцного пластику. Оснащений ємністю для чистої води на 15л і ємністю для відходів на 20л. Має міцну і надійну конструкцію. Обладнаний посиленим механізмом заслінки, що забезпечує їй високу надійність і довговічність. У конструкції туалету DeLux передбачено два індикатори - індикатор рівня заповнення верхнього бака (для чистої води) і індикатор рівня заповнення нижнього бака відходами. Є клапан надлишкового тиску. За заявами виробника термін наповнюваності туалету при використанні 1 людиною складає 12-14 діб (при одній заправці).

Габарити портативного туалету DeLux: 490 x 445 x 445 мм, вага - 5,6 кг, максимально допустиме навантаження - 150 кг.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.