Торф'яний компостний туалет

Номер: 18053
1 599грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Торф'яний компостний біотуалет - ідеальне рішення для дачних ділянок та заміських будинків. Торф у подарунок!

Опис

Торф'яний компостний туалет - ідеальне рішення для дачних ділянок та не великих заміських будинків. Простота використання та не висока ціна - ось основні складові популярності даного товару у покупців.

Основні переваги

 • Не висока ціна
 • Може бути установлений як зовні, так і всередині приміщень.
 • Компактні розміри
 • Не часте обслуговування (1-3 рази за сезон)
 • Перетворює відходи в компост (добриво)
 • Економічні витратні матеріали
 • Швидкість і легкість встановлення
 • Не має потреби в постійних витратах на експлуатацію

Торф'яної компостний туалет є ідеальним рішенням для дачних ділянок. На відміну від автономних туалетів, заснованих на дії небезпечних хімічно активних рідин, в торф'яному туалеті в якості наповнювача використовується торф'яна суміш без хімічних добавок, яка ефективно усуває запахи і переробляє туалетні відходи в компост.

Конструкція

Конструкція торф'яного туалету максимально спрощує процес його експлуатації: туалет забезпечений механізмом підсипки торф'яної суміші в накопичувальну ємність, а ефективне усунення неприємних запахів забезпечується за рахунок витяжної труби.

Складові частини

 1. Корпус
 2. Сидіння туалету
 3. Кришка бачка
 4. Ручка дозатора
 5. Бачок
 6. Витяжна труба
 7. Дозатор
 8. Перфорованый контейнер

 

Габарити

Торф'яна суміш, яка використовується в туалеті, має велику поглинаючою здатністю. На 1 кг торф'яної суміші поглинається 10 літрів рідкої фракції відходів. В результаті площа поверхні випаровування значно збільшується, і 90% рідини видаляється за допомогою витяжної труби.

Торф'яний туалет встановлюється в приміщенні з можливістю виведення вентиляційної труби. Вентиляційна труба необхідна для видалення неприємних запахів і випаровування надлишків рідини з туалету, а також призначена для постачання киснем компостної маси.

Дана модель торф'яного туалету забезпечена перфорованим контейнером об'ємом 45 літрів. Через перфорацію забезпечується відділення фільтрованої рідкої фракції, що покращує випаровування і перешкоджає закисання компостної маси.

Для більш ефективної роботи туалету, при частому використанні, рекомендується відводити відфільтровану рідку фракцію в дренажний приямок.

Експлуатація

Спочатку дно приймального баку заповнюється торфом на 1-2 см, а також торф засипається в верхній бак туалету (об'єм 7 літрів). Після відвідування туалету поверніть ручку дозатора на верхньому баку кілька разів вправо-вліво, щоб торф рівномірно покрив вміст приймального баку туалету.

Спорожнення біотуалету проводиться в міру його наповнення наступним чином. Верхня частина конструкції знімається, і вміст виноситься до місця компостування. Через рік ви отримаєте збагачений органічними добривами компост.

P.S. Торф'яний компостний туалет - економний спосіб організації дворового туалету на дачі.

Характеристики
Призначення
Для дачі
Тип
Компостний
Матеріал
Поліетилен
Ємність контейнеру
38 л
Вентилятор
Немає
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.