Separett CINDI Family

Бренд: Separett
Номер: 18046
102 999грн
В наявності

Туалет Separett CINDI Family - новітня розробка компанії Separett в лінійці спалюючих туалетів для сім'ї до 6 осіб.

Опис

Самий сучасний і інноваційний. Екологічно чистий, без неприємних запахів. Аналогів у світі немає. Призначений для використання як в будинках постійного проживання, так і для сезонних котеджів, які використовуються в певні сезони (наприклад в весняно-літній час). За дизайном і функціоналом, а також за зручністю використання туалет можна порівняти зі звичайним домашнім туалетом зі змиванням. Різниця лише в тому, що він працює при високій температурі і спалює туалетні відходи (як тверді речовини, так і рідини), залишаючи лише невелику кількість золи, яку легко утилізувати.

 


Туалет Separett CINDI Family призначений для використання в звичайних ванних або туалетних кімнатах. Він має зручний дисплей, де ви можете налаштувати час спалювання і подивитися стан роботи туалети. Дисплей також покаже вам, коли прийшов час спорожнити контейнер для золи, очистити його або очистити димохід.

Туалет CINDI Family може використовуватися як в великих, так і малих будинках, що не підключені до звичайної каналізаційній системі. Для цього потрібно тільки вентиляція і живлення (220В). Він здатний обробляти туалетні відходи сім'ї до шести осіб. Не має запаху, а утилізація відходів гранично проста - адже все що є на виході - це звичайний попіл, який можна як просто викинути в смітник, так і утилізувати, закопавши жменьку попелу де завгодно на ділянці городу.


CINDI Family - безпечний туалет. Він має широкий спектр вбудованих систем безпеки, які ретельно контролюють температуру в духовці, в туалеті і вентиляції. Він також оснащений автономною захистом від перегрівання. Якщо температура в будь-якому місці стає вище, нормальний процес спалювання автоматично відключається, про що видається інформація на дисплей.

Туалет CINDI Family оснащений магнітним датчиком, який призупиняє процес спалювання відходів, коли ви використовуєте туалет, і відновлює його, коли ви закриваєте кришку після використання. Він також оснащений захистом від перепадів напруги, щоб забезпечити захист внутрішніх систем і кабелів під час стрибків напруги в електромережі. 

Технічне обслуговування і очищення

Туалет легко чиститься за допомогою м'якого миючого засобу і губки. Також, коли прийшов час очистити ємність для золи, туалет автоматично повідомить вас про це відповідним повідомленням на дисплеї. Також туалет сигналізує, коли повинна бути очищена димова труба. Це робиться за допомогою сталевої щітки (яка поставляється в комплекті з туалетом) і пилососа. Для зручності обслуговування і чищення не рекомендується, щоб туалет не був прикріплений до стіни або підлоги.

 


Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.