Ecotoilet Chalet - новий бюджетний безводний туалет для українського ринку вже в продажу

У продаж надійшла нова модель безводного туалету українського виробництва - Ecotoilet Chalet (Екотойлет Шале). Новинка виконана з високоякісного акрилу виробництва Lucite International і має демократичну ціну - всього 3996 грн.

Туалет спроектований спеціально для українського ринку. Має конструкцію, де відбувається поділ рідких і твердих фракцій відходів. Оснащений вентилятором, що забезпечує відмінну вентиляцію ємності з відходами та виведення всіх неприємних запахів через вентиляційну трубу назовні приміщення.

Туалет простий і зручний в експлуатації і нічим не відрізняється від звичного міського туалету з водяним змивом. Може встановлюватися в місцях відсутності каналізації - на дачах, в заміських будинках, на будмайданчиках, в виробничих приміщеннях, в місцях постійного або сезонного проживання людей. Ecotoilet Chalet можна встановлювати як в туалетних кабінах зовні приміщення, так і в будинках де проживають люди, тому що за рахунок своєї конструкції і наявності постійно діючої вентиляції в приміщенні, де встановлений туалет немає неприємного туалетного запаху.