Ecotoilet Dacha

Бренд: Ecotoilet
Номер: 18040
2 449грн
В наявності

Туалетне сидіння-накладка з відведенням урини Ecotoilet Dacha відрізняється високою якістю матеріалів, демократичною ціною і простотою установки. Може використовуватися в існуючому або  споруджуваному дворовому туалеті.

Опис

Туалетне сидіння-накладка з відведенням урини Ecotoilet Dacha відрізняється високою якістю матеріалів, демократичною ціною і простотою установки. Може використовуватися в існуючому або споруджуваному дворовому туалеті.

Призначення Ecotoilet Dacha

Ecotoilet Dacha - це туалетне сидіння з кришкою і пристосуванням для відводу урини. Його можна легко встановити в існуючий або того, що будується дворовому туалеті. Специфічний туалетний запах не виникає тому, що сеча і фекалії не змішуються, як це відбувається в туалеті з вигрібною ямою, люфт-клозеті або пудр-туалеті. Обсяг твердих відходів у порівнянні з традиційним дворовим туалетом з вигребом зменшується в п'ять разів.

  • Усуває причину виникнення специфічного туалетного запаху в дворовому туалеті
  • Обсяг вигрібної ями суттєво зменшується
  • Легко монтується в існуючий або споруджуваний дворової туалет
  • Дозволяє отримувати два види органічних добрив - азотні і фосфорно-калійні

Монтаж

Для зручності монтажу туалетного сидіння з кришкою і пристосуванням для відводу урини Ecotoilet Dacha в панель існуючого або нового дворового туалету в комплекті поставки передбачений шаблон. Виріжте його ножицями, перенесіть зображення на панель. Для отримання акуратного отвору  скористайтеся електричним лобзиком. Накладка кріпиться за допомогою санітарного силіконового герметика.

Поширені запитання

Як здійснюється утилізація урини?

Урина може утилізуватися в дренаж або збиратися в бак для подальшого використання в якості азотного добрива.

Чи можна зробити дренаж самостійно?

Звичайно, і зробити це дуже просто. Неподалік від місця установки дворового туалету викопайте поглиблення приблизно 500x500x500 мм, засипте його великим щебенем. Зверху покладіть гідроізоляційну плівку і замаскуйте його шаром землі в 100 мм. Кінець труби для відводу урини повинен бути занурений в щебінь під плівкою.

Чи можна використовувати сидіння Ecotoilet Dacha для пристрою внутрішньобудинкового туалету?

Незважаючи на те, що сидіння Ecotoilet Dacha розроблено для застосування в дворових туалетах, деякі наші клієнти вже встановили його всередині будинків.

Характеристики
Призначення
Для дачі
Тип
Сидіння-накладка
Матеріал
Поліетилен
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.