Як переваги туалетів Separett допомагають облаштувати комфортну заміське життя

Наближається дачний і будівельний сезон. І знову власники приватних будинків будуть стикатися з проблемою облаштування звичного міського зручності - туалету в приміщенні. Для сучасної людини наявність естетичного, зручного, без неприємного запаху туалету в приміщенні є обов'язковим елементом благоустрою житла.

У містах водні туалети зі змивом з'явилися разом з розвитком мережі центральної каналізації. Вода транспортувала фекальні стоки до місця їх очищення.

На жаль, в Україні частина населених пунктів в сільській місцевості, мають каналізаційну мережу, дуже мала. Для створення «міського» туалету домовласники дуже часто йдуть хибним шляхом: спочатку розбавляють відходи життєдіяльності людини величезними кількостями води, а потім очищають фекальні стоки на своїх земельних ділянках із застосуванням дорогих каналізаційних установок і хімікатів, їм доводиться регулярно оплачувати послуги асенізаторів. Основні причини таких непродуманих рішень: інерція мислення і незнання сучасних туалетних технологій.

СПОРУДЖУВАТИ І ОБСЛУГОВУВАТИ ЗЛИВНИЙ ТУАЛЕТ В БУДИНКУ БЕЗ ЦЕНТРАЛЬНОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ, - ДОРОГО, НЕБЕЗПЕЧНО І НЕНАДІЙНО В ЕКСПЛУАТАЦІЇ!

У світі давно існує альтернатива - безводні туалети. Досвід використання альтернативних туалетів в домогосподарствах розвинених країн Європи, США, Канади та Австралії підтверджує, що в більшості випадків домовласник може уникнути пристрою дорогою і небезпечною фекальної каналізації.

Сучасні безводні туалети є безальтернативними для будинків сезонного проживання, дач, саун і лазень поза домом, майстерень, гаражів і приміщень на мансардних поверхах.

Вже понад 40 років компанія Separett (Швеція) розробляє і виробляє зручні туалети для будинків, які не підключені до центральної каналізації. Сьогодні Separett є світовим лідером у виробництві екологічних туалетів з відведенням урини.

Зауважимо, що не слід плутати безводні туалети з хімічними, які українські споживачі помилково називають «біотуалетами». У цих портативних пристроях для нейтралізації фекалій і урини використовуються шкідливі хімічні речовини з додаванням ароматизаторів. Виливати в грунт вміст нижнього бака цих туалетів не можна! Крім того, вони дуже швидко наповнюються. Одна людина виробляє близько 2 літрів урини і фекалій на добу. Значить, спорожняти бак ємністю 12 л при користуванні пристроєм всього однією людиною доведеться один раз в 4-5 днів! Процедура спорожнення хімічного туалету є вельми неприємною навіть в тому випадку, коли їм користувалися члени однієї сім'ї.

Розглянемо докладніше переваги туалетів Separett:

 1. Людина користується туалетом в середньому 6 разів на день, використовуючи мінімум 36 літрів води для змиву, що в рік складе 13 000 л! Тільки уявіть обсяги чистої питної води зі свердловини або колодязя, які будуть перетворені туалетом зі змивом в фекальні стоки, при користуванні їм сім'єю з чотирьох чоловік! Навіть якби існували «ідеальні» системи очищення, такі обсяги просто нікуди зливати на невеликих земельних ділянках. Для роботи туалетів Separett вода не потрібна.
 2. Отримані з водних туалетів стоки називають «чорними». Ці стічні води є вкрай небезпечними для здоров'я людини і середовища її проживання. У них в небезпечних концентраціях присутні патогенні мікроорганізми, бактерії, віруси, збудники паразитарні інфекції, гельмінти, різні хімічні форми азоту і фосфору. Найсучасніші системи забезпечують очистку стічних вод на рівні 98%, а патогенні мікроорганізми містяться в фекальних стоках в концентраціях, що перевищують допустимі в десятки і сотні тисяч разів. Через це скидати такі «очищені» води в рельєф заборонено санітарними нормами. Зауважимо, що вартість систем очищення стоків до згаданого рівня починається з 20 тис. Доларів. Завдяки конструкції і системі переробки відходів життєдіяльності людини туалети Separett не роблять шкідливого впливу на здоров'я людини і навколишнє середовище.
 3. Уявімо, що ви зважилися на придбання однієї з систем очищення фекальних стоків для приватного будинку, а й тут вас чекають проблеми. Перешкодою може виявитися: високий рівень грунтових вод; невідповідний рельєф ділянки; глинистий грунт з малої фільтруючою здатністю; наявність будівель; розміщення джерел водозабору; сусіди; неможливість спорудити дорогу для під'їзду машини-асенізатора. Не слід також забувати, що поля фільтрації, фільтруючі колодязі і фільтруючі траншеї потребують обслуговування в середньому один раз в 8 років, а це означає, що вам доведеться знову перекопати всю ділянку в місцях їх закладення. Навряд чи ви захочете порушувати газони, клумби і доріжки.
 4. Туалети Separett передбачають роздільний збір патогенних фекалій і практично стерильною урини. Таке рішення дозволяє повністю уникнути виникнення «чорних» стоків в домогосподарстві. Води, які виходять в результаті користування умивальником, кухонною раковиною і душем називають «сірими». Ці стоки після відстійника можна використовувати для поливу газонів, кущів і плодових дерев. Туалети Separett дозволяють повністю відмовитися від пристрою фекальної каналізації.
 5. Туалети Separett сконструйовані так, що поява будь-яких неприємних запахів абсолютно виключено. У момент користування звичним водним туалетом неприємний запах в туалетній кімнаті все ж виникає, пізніше він випаровується в вентиляцію. Цього недоліку позбавлені шведські пристрою. Неприємні запахи абсолютно виключені!
 6. Туалети Separett зручні і ергономічні. Існує кілька моделей - для дачних будинків і невеликих сімей, для постійного користування сім'єю з 4-6 чоловік. Крім того, в комплекті є сидіння для дітей до 4-х років. Модель із збільшеною висотою спеціально призначена для зручності людей похилого віку. Безліч моделей туалетів Separett розроблено для застосування в різних умовах.
 7. Дизайн туалетів розроблений так, що вони чудово виглядають в інтер'єрі з обробкою кахлем. Деякі користувачі, особливо в Скандинавії, отримують незвичайний естетичний результат, встановлюючи Separett в приміщеннях з обробкою дерев'яною вагонкою або брусом. Сучасний строгий дизайн туалетів Separett прекрасно вписується в різні інтер'єри.
 8. Просте обслуговування, вимагаючи 2-3 хвилини часу, не викликає почуття огиди. Воно позбавлене неприємностей, пов'язаних з випорожненням хімічних туалетів, викачування вигрібної ями, прочищенням каналізаційних труб і колодязів. Періодичність обслуговування Separett становить один раз в 3-4 місяці.
 9. Монтаж туалетів Separett не представляє складнощів для домашнього майстра. Крім того, покупець може попередньо подивитися в Інтернеті кілька відео-роликів, на яких докладно представлена ​​процедура монтажу та обслуговування. Фахівці фірми-продавця завжди нададуть консультаційну підтримку. Монтаж Separett займає пару годин.
 10. Одним з основних переваг покупки туалетів Separett є самі низькі експлуатаційні витрати серед усіх відомих туалетних технологій. Як витратних матеріалів використовуються звичайні або біорозкладні пакети для сміття (один на три місяці). Енергоспоживання пристрою - 11,5 Вт / год (в 9 разів менше стоваттной лампочки), що складе 276 Вт на добу або всього 8,3 кВт в місяць. Вартість електроенергії - 8,3кВт * 0,25грн = 2,1 грн. Не зайвим буде порівняти витрати на покупку і обслуговування туалетів Separett з витратами на придбання, монтаж і обслуговування найдешевшої системи очищення «чорних» стоків. Розрахунок на період 8 років показує, що покупка і використання туалетів Separett обійдеться в 10 (!) Разів дешевше. Сумарні експлуатаційні витрати для користування туалетом Separett сім'єю з чотирьох осіб становлять максимум 3 грн на місяць.
 11. Якщо органічні добрива, одержувані після утилізації відходів, використовуються в саду або городі, одному господареві не потрібно купувати дорогі хімічні аналоги. Кількість органічних добрив, одержуваних в результаті використання туалетів Separett однією людиною, повністю досить для добрива площі городу в 2,3 сотки. Купуючи туалет Separett, домогосподарство може повністю відмовитися від використання хімічних добрив, коров'ячого гною або курячого посліду.
 12. Вам не потрібно буде хвилюватися, що з відключенням опалення може замерзнути вода в сифоні водного унітазу. Туалети Separett не втрачають працездатності при негативних температурах, що важливо для використання в періодично опалюваних приміщеннях і на дачах.

У читача може виникнути безліч питань про альтернативні способи вирішення туалетного проблеми приватного будинку з використанням продукції Separett. Ексклюзивний представник Separett в Україні - компанія Ecotoilet - із задоволенням допоможе Вам у оптимальному рішенні туалетного проблеми.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.